خانه / دسته‌بندی نشده / پر فروش ترین رنگ پارچه گیپور

پر فروش ترین رنگ پارچه گیپور

آیا می دانید پر فروش ترین رنگ پارچه گیپور در سال ۲۰۱۷ کدام است؟ آیا از بین رنگبندی ارائه شده در بحث واردات پارچه گیپور می دانید کدام مدل را باید انتخاب کرد؟
پارچه گیپور دقیقا همان طرح روبرو است، که در عکس می بینید و جزو پر فروش ترین پارچه های مجلسی بازار است که برای خرید و فروش در بازار ایران بسیار محبوب است. به طوری که در تولید لباس های شب، لباس عروس و لباس مجلسی یا حتی گاهی پیراهن و تونیک های ساده یا اسپرت نیز از همین پارچه گیپور خرید خواهند داشت.

رنگ پارچه گیپور

پارچه گیپور چندین رنگ پر فروش و مهم دارد، به طوری که چند رنگ پایین جزو زیباترین هایی هستند که برای پارچه گیپور توصیه می شوند.

  • پارچه گیپور سفید
  • پارچه گیپور مشکی
  • پارچه گیپور طلایی
  • پارچه گیپور قرمز
  • پارچه گیپور سبز

این ۵ رنگ پارچه گیپور نسبت به سایر رنگ ها از نظر بنفش و نارنجی یا حتی آبی و فیروزه ای فروش بالاتری دارند و جزو رنگ های اصلی خانواده پارچه گیپور به شمار می آیند.

رنگ پارچه گیپور

اما در بین رنگ هایی که نام بردیم اصلی ترین رنگ برای پارچه گیپور کدام انتخاب است. حتما می دانید که تمامی این ۵ رنگ هر کدام مزیت ها و معایبی دارند که اگر قرار بر رای گیری یا بررسی میزان فروش در هر سال بازار جهانی را در نظر بگیریم. برنده این رقابت پارچه گیپور با رنگ مشکی است که به عنوان رنگ مشکی و متناسب برای لباس های مجلسی انتخاب برتر است.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار معمولا به وسیله تجاری که قدرت بازرگانی بین الملل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام