خانه / دسته‌بندی نشده / مدل پارچه گیپور جدید

مدل پارچه گیپور جدید

آیا از مدل های جدید پارچه گیپور که جزو ارزان ترین پارچه های زیبا مجلسی زنانه معرفی گشته اند دیدن کرده اید و قصد خرید آنها را گرفته اید؟
پارچه های گیپور تا به امروز جزو گران قیمت ترین محصولات بوده اند که هرچقدر طرح ساده و معمولی تر شود نرخ فروش این پارچه پایین تر می آید و همیشه خانمها به دنبال یافتن قیمت پایین تر پارچه های مجلسی و سنگین تر هستند. آیا این چنین مرکزی را می توان یافت؟
اگر به شما بگوییم همان پارچه هایی را که قبلا هزینه گزافی بابت خریدش خرج می کرده اید در یک جشنواره بی نظیر بهاره پارچه گیپور در سایت بازار پوشاک ایران برگزار می گردد با کمترین قیمت تهیه کنید خوشحال نمی شوید؟

پارچه گیپور جدید

پارچه گیپور را به چه شکلی معرفی می کردیم؟ آیا همان طرح هایی نبود که بر روی ساده ترین تور های معمولی شکوفه های زیبایی طراحی گشته و کار شده بود؟ دقیقا عین دوخت شکوفه هایی با چرخ خیاطی ها انجام می گردد بر روی آن کار شده است.
سپس در نظر بگیرید که این پارچه های ساده گیپور را به وسیله نگین کاری هایی که به وسیله دستگاه های چاپ یا نگین کاری انجام می شود و در مناطق غربی کشور می توان آن را یافت کار شود تبدیل به زیباترین و گران قیمت ترین پارچه های گیپور مجلسی خواهند شد.
اجازه دهید ۵ نمونه پارچه گیپور جدید را با یکدیگر به نظاره بنشینیم تا ببینیم قرار نیست همیشه گیپور های مشکی، قرمز یا طلایی را در مغازه برای فروش داشته باشیم بلکه پارچه های سبز آبی و نارنجی یا صورتی نیز می تواند جزو شیک ترین پارچه های بازار شود.

پارچه گیپور جدید
پارچه گیپور جدید

پارچه گیپور جدید
عزیزان دلتان نمیخواهد پارچه های گیپور را در مغازه برای فروش در قواره های دلخواهتان تهیه کنید؟ لازم نیست حتما طاقه ای پارچه گیپور را خرید کنید بلکه همین مرکز می تواند همان متراژی که شما برای پارچه های گیپوری که انتخاب کرده اید برایتان ارسال نماید و البته ارزان ترین قیمت ها را به اطلاع برساند.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار معمولا به وسیله تجاری که قدرت بازرگانی بین الملل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام