خانه / پارچه گیپور فرانسه / قیمت عمده بهترین پارچه گیپور فرانسه

قیمت عمده بهترین پارچه گیپور فرانسه

قیمت عمده بهترین پارچه گیپور فرانسه را در بازار ایران می دانید؟ می دانستید از نظر ظاهری فرق آنچنانی با پارچه دانتل نخواهد داشت؟
پارچه گیپور یکی از زیباترین پارچه های مجلسی بازار است که به خاطر تنوع طرح و رنگبندی آن به تنهایی جزو یکی از حوزه های پارچه زنانه قرار گرفته است. در کشور تولید آن به صورت تخصصی انجام نمی شود اما بیشتر تولیدکنندگان پوشاکی که در زیر نام خواهیم برد به دنبال خرید عمده انواع طرح پارچه گیپور هستند.

  • لباس زیر
  • بلوز و پیراهن کوتاه زنانه
  • لباس مجلسی
  • لباس عروس
  • ست های عروس
  • رومیزی های مجلل

تمامی موارد بالا نیاز به خریداری پارچه گیپور خواهند داشت که در بین انواع مختلف پارچه گیپور نیز مدل فرانسوی آن جزو محبوب ترین و همچنین پر فروش ترین پارچه های گیپور خواهد بود.

پارچه گیپور فرانسه

البته نباید روپشتی و همچنین روتختی های جهیزیه تازه عروس ها را نیز فراموش کرد که برای رویه تمامی وسایل آشپزخانه نیز از پارچه گیپور فرانسوی خرید خواهند داشت و بسیار به این پارچه علاقه نشان می دند.
اگر به عکس بالا دقت کنید، می بینید که در بافت گیپور فرانسوی نخ های محکم تر و البته نازک تری به کار رفته است به طوریکه در نگاه اول احساس می کنید قلاب بافی شده و از نخ سوزن دوزی برای قلاب بافی های جدید بهره برده اند و قرار بوده یک رومیزی ببافند. در حالیکه این پارچه به طریق دستگاه های پارچه بافی تولید شده است.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه گیپور

نمایندگی فروش پارچه گیپور فرانسوی

آیا شما آدرس و یا شماره تماسی از نمایندگی فروش پارچه های گیپور فرانسوی اصل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام