خانه / پارچه گیپور کار شده / فروشگاه پارچه گیپور جدید ترک کارشده زیبا

فروشگاه پارچه گیپور جدید ترک کارشده زیبا

فروشگاه سایت بازار پوشاک ایران می تواند انواع پارچه گیپور جدید زیبا جنس ترک کارشده را با نازل ترین قیمت تهیه کنند.
پارچه گیپور یکی از زیباترین طرح هایی است که حتی اگر ارزان ترین مدل ساده آن را نیز برای دوخت لباس زنانه انتخاب کنیم، باز هم از بین پارچه های شیک، مجلل و فاخر خرید داشته ایم. حال تصور کنید این پارچه را با نگین یا طرح های زیبایی بر رویش کار کرده و از کشور ترکیه وارد کنند قطعا با یکی از بی نظیر ترین طرح های پاچه گیپور آشنا خواهید شد.

پارچه گیپور کارشده ترک

به تمامی مغازه های پارچه فروشی کشور در رابطه با خرید پارچه گیپور پیشنهاد می کنیم تا حجم خرید هایشان را به حداکثر ۱۰ قواره رسانده و به جایش تنوع ارائه خود را افزایش دهند.
به عنوان مثال برای عید فطر ۹۶ در سایت بازار پوشاک ایران و کانال تلگرام مربوط به آن یک حراج ویژه پارچه گیپور برگزار گردید که فروش پارچه گیپور نزدیک به ۱۰ برابر کاهش داشته و با یک نرخ بی نظیر مواجه بودید که به علت استقبال بالای مشتریان و تقاضای مکرر جهت تمدید تا انتهای تیر ماه نیز ادامه خواهد داشت.
حال در بین این ۲۵ مدل پارچه گیپور شما ۲۵ قواره تهیه کنید، یعنی ۲۵ نفر مختلف از مشتریان خود را پشتیبانی کرده و می توانید سلیقه های بیشتری را به عنوان مشتری و خریدار جذب فروشگاه خود نمایید.

پارچه گیپور ترک

پارچه بالا یکی از نمونه های پارچه گیپور ترک است که جزو زیباترین و جدیدترین طرح پارچه مجلسی به شمار رفته و قطعا جذب بیشتری از پول را به سمت شما سرازیر می کند.
دیگر از بنجل کردن پارچه ها در مغازه خود و انبار کردن متراژ های بالا دست بردارید و سعی کنید به جای تیراژ به فکر تنوع باشید. زیرا خانم ها عاشق تنوع بوده و شما را به عنوان یک مغازه دار و فروشنده باسلیقه و مطابق مد روز شناخته و همیشه پیشتان می آیند.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه گیپور مجلسی کار شده

قیمت پارچه گیپور مجلسی کار شده نسبت به انواع دیگر گیپورها چقدر تفاوت دارد؟ خرید …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام