خانه / دسته‌بندی نشده / عکس پارچه گیپور سفید برای فروش

عکس پارچه گیپور سفید برای فروش

آیا عکس نمونه های جدید پارچه گیپور رنگ سفید مناسب لباس مجلسی و عروس زنانه را دیده اید و برای خرید و فروش این مدل پارچه گیپور اقدامی کرده اید؟
پارچه گیپور یکی از زیباترین پارچه هایی است که در بازار به عنوان مدل پارچه زنانه خرید و فروش خواهد شد. البته برای لباس عروس که کلا پارچه گیپور سفید به تنهایی یک رکن اصلی و اساسی حساب می شود و بر روی آن حساب ویژه ای باز می شود.

پارچه گیپور سفید

چرا پارچه گیپور سفید به این اندازه محبوب شده و چه علت هایی باعث شده تا جزو پر فروش ترین پارچه های لباس عروس یا مجلسی بازار گردد؟
به زیبایی رنگ سفید فکر کنید؟ چه چیزی باعث شده تا برای خانم هایی که خانه بخت می روند رنگ سفید را انتخاب کنند؟ آیا غیر از آرامشی که این رنگ به مخاطب ارائه می دهد و نماد صلح و آشتی یا خوشبختی است می تواند علل دیگری نیز در پشت آن نهفته باشد؟
همانطوری که می دانید ازدواج تنها به منظور یکی شدن دو نفر و روابط عاطفی و شروع زندگی زناشویی بین دو نفر نیست، بلکه گاهی در ازای خون در یکی از فامیل یا بستگان طرفین، آشتی دو قبیله یا جهت استحکام بخشیدن روابط سیاسی است. پس نیاز است تا بیشتر از یک لباس مجلسی به سبک و مدل لباس عروس توجه کرد.
بزرگ ترین علت انتخاب شدن رنگ سفید همین یکی شدن و اتحادی است که ممکن است غیر از دو نفر اشخاص دیگری را نیز در بر بگیرد. و در بین پارچه های سفید زیباترین مدل متعلق به خانواده گیپور است که شکوفه ها و قلاب بافی های لباس سبب زیبایی خاص پارچه می گردد.

عکس پارچه گیپور

در کنار اتحاد سفید نماد صلابت و نشان از الیاف طلا و نقره ای بوده که در گذشته های دور برای لباس خانم های اشرافی در مهمانی و مجالس عقد و عروسی استفاده می کردند.
پارچه گیپور سفید بالا که ایتالیایی است، آیا در عین سادگی وقار، متانت و زیبایی را در کنار مجلل بودن خانم نشان نمی دهد؟
ان شالله در متن های آتی سایت بیشتر از تاریخچه پارچه گیپور و معانی هر رنگ آن برایتان خواهیم نوشت.< منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار معمولا به وسیله تجاری که قدرت بازرگانی بین الملل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام