خانه / پارچه گیپور فرانسه / شیک ترین پارچه گیپور فرانسه ارزان قیمت

شیک ترین پارچه گیپور فرانسه ارزان قیمت

آیا شما هم موافق هستید که شیک ترین پارچه های گیپور حتی برای مدل ارزان قیمت نیز پارچه گیپور فرانسه رقابت را خواهد برد؟
در بین پارچه های گیپور همیشه اسم فرانسه و فرانسوی بودن پارچه مدل گیپور خودنمایی خواهد کرد و زیباترین پارچه های گیپور را شامل می شود. شاید علتش این باشد که فرانسوی ها فرمول تولید پوشاک و یا حتی بقیه وسایل از جمله عطر و ادکلن را نیز برای فروش شناسایی کرده و همیشه بهترین ها را تولید می کنند. بار ها شاهد بوده ایم که برترین تولیدکنندگان پوشاک و پارچه در سراسر دنیا یا فرانسوی هستند یا اینکه یکی از متخصصین خط تولیدشان اهل فرانسه بوده است.

پارچه گیپور فرانسه

یکی از تولیدات معروف و صاحب نام فرانسه انواع پارچه گیپور آنجاست که جزو شیک ترین و زیباترین پارچه های مجلسی به شمار خواهد رفت.

پارچه گیپور شیک

عکس بالا یکی از طرح های پروانه برای پارچه گیپور است.
از کجا متوجه شویم که پارچه گیپور فرانسه است یا اینکه ممکن است چینی و یا محصول کشور ترکیه باشد.
البته کشور هایی از جمله اندونزی، ایتالیا، مالزی، ژاپن یا کره نیز ممکن است در زمینه تولید انواع پارچه گیپور تجربیاتی داشته باشند اما بهترین انتخاب در بازار پارچه گیپور فرانسوی است.

خرید پارچه گیپور فرانسه

از آنجا می توانید اصل بودن این مدل پارچه را تشخیص دهید که خانه های گیپورش از هم باز شده و انگار به وسیله دستی یا با چرخ خیاطی الیاف را در کنار هم با ترتیب و استحکام کافی نگه داشته اند.
اجازه دهید ساده تری برایتان توضیح دهیم، عکس بالا را کامل و از نزدیک ببینید، متوجه می شوید که مانند بعضی از گیپور ها که خیلی نازک و سرسری در کنار هم شکوفه هایشان قرار گرفته است نیست بلکه بسیار محکم و زیبا به صورت مجزا شکوفه های گیپور در کنار هم هستند.
بهترین راه حل برای خرید پارچه گیپور فرانسه این است که این مدل پارچه را از طریق اینترنت و سایت هایی که به واردکنندگان پارچه گیپور وصل هستند اقدام به خریدش نمایید.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پارچه گیپور

نمایندگی فروش پارچه گیپور فرانسوی

آیا شما آدرس و یا شماره تماسی از نمایندگی فروش پارچه های گیپور فرانسوی اصل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام