خانه / دسته‌بندی نشده / خرید جدیدترین پارچه گیپور زیبا زنانه

خرید جدیدترین پارچه گیپور زیبا زنانه

دلتان می خواهد جدیدترین مدل پارچه گیپور زیبا زنانه را تهیه کرده و جزو اولین اشخاصی باشید که لباس با این مدل پارچه گیپور را می پوشید؟
تعداد زیادی از خانمها یا بهتر است بگوییم اکثریت قریب به اتفاق آنها دلشان می خواهد در هر جمعی که حاضر شدند مرکز توجه بوده و خصوصا همه پوشش آنها را تحسین کنند و کس دیگری از مدل پارچه لباس آنها یا خود پیراهنی که به تن دارند نداشته باشد. در یک کلام زنان منحصر بفرد بودن را دوست دارند و همیشه به دنبال این هستند تا خاص به نظر برسند.

جدیدترین مدل پارچه گیپور

پارچه های گیپور زیبا و شیک هستند، به گونه ای که روز به روز بر تعداد طرح های آن افزوده می گردد و خانمها را با تنوع فوق العاده بالای پارچه گیپور روبرو می کنند.
جدیدترین پارچه گیپوری که امروز مد شده است، طرح شکوفه ریز دارند به گونه ای که انگار به وسیله قلاب کار شده اند و شخصی با دقت تمام به دوخت این شکوفه ها در کنار یکدیگر مشغول شده است.

جدیدترین پارچه گیپور

عکس بالا را مشاهده کردید؟ شکوفه های طرح بته جقه سبب زیبای پارچه گیپور گلبهی رنگ شده و به این خانم یک لباس زیبا هدیه کرده است.

قیمت پارچه گیپور جدید

این پارچه گیپور جدید قیمت گرانی ندارد بلکه جزو شیک ترین مدل گیپور هایی است که خانم ها می توانند با قیمت بسیار ارزانی آن را خریداری کرده و برای دوخت انواع پوشاک خود به کار ببرند.
فراموش نکنید که قرار نیست همیشه پارچه گیپور جزو کار های خاص با قیمت بالا باشد، بلکه گاهی با زیباترین طرح و ظرافت جزو پارچه های حراج شده در فروشگاه های بزرگ برای عرضه به بازار عمده فروشی پارچه است.
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار معمولا به وسیله تجاری که قدرت بازرگانی بین الملل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام