خانه / دسته‌بندی نشده / خرید بهترین مدل انواع پارچه های گیپور

خرید بهترین مدل انواع پارچه های گیپور

پیشنهاد شما برای خرید بهترین مدل انواع پارچه های گیپور چیست؟ آیا دلتان نمی خواهد زیباترین طرح های گیپور را برای دوخت لباس مجلسی هایتان تهیه کنید؟
پارچه گیپور یکی از زیباترین انواع پارچه مجلسی است که می تواند برای دوخت لباس های زیبا بسیار پر کاربرد و شیک باشد اما برای خرید این مدل پارچه نباید نکات دقیق و مهم زیر را از یاد ببریم.

  • فروشنده معتبر برای پارچه گیپور واردکننده و تاجر بین المللی آن است.
  • بهترین بازار برای خرید پارچه گیپور مرز های غربی یا جنوب غربی کشور است.
  • پارچه گیپور مهم است که از چه کشوری به ایران آمده باشد.
  • میزان تیراژ خرید شما بر قیمت پارچه گیپور تاثیر مثبت خواهد داشت.

انواع پارچه گیپور

پارچه گیپور می تواند در رنگبندی و مدل های بسیار شیک و زیبایی ارائه گردند. برای دوخت لباس های زنانه همیشه جزو کاندیدا های برتر است که در اکثر مواقع برد با همین مدل پارچه زنانه می شود.
پارچه گیپور حرفی برای غر زدن نمی گذارد، کمتر کسی را می توانید بیابید که با دیدن مدل های مختلف از انواع پارچه گیپور به این نتیجه برسد که دلش نمی خواهد از بین همان ژورنال حداقل یک قواره یا چند متر پارچه را خریداری نماید.

انواع پارچه گیپور

عروس خانم بالا از پارچه گیپور با زمینه تور لباسش را دوخته و قطعا یکی از بی نظیر ترین کار های سبک لباس عروس را برای خانم های لاغر با همین پارچه می توان ارائه داد.
زیرا این مدل پارچه گیپور هنگام تبدیل شدن به لباس کمی حالت پف داشته و به لباس حجم می دهند و سبب می شوند تا شخصی که آن لباس را پوشیده لاغر به چشم نخورده و تناسب اندام پیدا کند.
آیا تا به حال در امر خرید پارچه گیپور به این چنین نکات ریزی توجهی داشته اید یا تنها ظاهر و رنگبندی پارچه گیپور را مد نظر قرار داده اید؟
منبع: پوشاک ایرانی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
متین افکار
شماره موبایل: 09126131699
کانال تلگرام: parchebazar1@
پست الکترونيکي: matin.afkar@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار

قیمت عمده پارچه گیپور در بازار معمولا به وسیله تجاری که قدرت بازرگانی بین الملل …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام